Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: List
hu: Lista

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Slider
hu: Csúszka

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Pictures
hu: Képek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Post to Twitter
hu: Küldés Twitterre.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
