Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: List
is: Listi

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Pictures
is: Myndir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
