Uber Publisher In Pictures (7.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Pictures
lt: Nuotraukos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
