Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Upload
eu: Igo

en: All
eu: Guztiak

en: Panels
eu: Panelak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Pictures
eu: Irudiak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
