Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Upload
he: העלאה

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Pictures
he: תמונות

en: Offset
he: היסט

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Library
he: ספריה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
