Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
