Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Upload
sk: Nahrať

en: All
sk: Všetky

en: Panels
sk: Panely

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Pictures
sk: Obrázky

en: Offset
sk: Ofset

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Asc
sk: Vzostupne
