Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Upload
el: Αποστολή

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Pictures
el: Εικόνες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
