Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Upload
fi: Siirrä

en: All
fi: Kaikki

en: Panels
fi: Paneelit

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Pictures
fi: Kuvat

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Library
fi: Kirjasto

en: Master
fi: Isäntä
