Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Pictures
kn: ಚಿತ್ರಗಳು
