Uber Publisher In Pictures (8.x-5.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Upload
sl: Nalaganje

en: All
sl: Vsi

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Pictures
sl: Slike
