Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა
