Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Topic
km: ប្រធានបទ
