Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش
