Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
