Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Topic
af: Onderwerp

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
