Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: All
ast: Too

en: Topic
ast: Asuntu
