Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Section
ca: Secció

en: Layout
ca: Disposició

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Topic
ca: Tema

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
