Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Topic
el: Θέμα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
