Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Tags
es: Etiquetas

en: Reset
es: Restablecer

en: Section
es: Sección

en: Layout
es: Diseño

en: All
es: Todo(s)

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Media
es: Multimedia

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Topic
es: Tema

en: Apply
es: Aplicar

en: Meta tags
es: Meta etiquetas

en: Master
es: Máster

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
es: Contenido limitado en @limit caracteres, quedan: <strong>@remaining</strong>
