Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Reset
fi: Palauta

en: Section
fi: Osio

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: All
fi: Kaikki

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Topic
fi: Aihe

en: Apply
fi: Käytä

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Master
fi: Isäntä

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>
