Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina

en: Topic
fil: Paksa
