Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Section
gl: Sección

en: Layout
gl: Disposición

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Media
gl: Medios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Topic
gl: Tema

en: Apply
gl: Aplicar
