Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Layout
hi: ख़ाका

en: All
hi: सभी

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Media
hi: मीडिया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Topic
hi: विषय

en: Apply
hi: लागू करें
