Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա
