Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Layout
is: Útlit

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Apply
is: Virkja
