Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Reset
it: Ripristina

en: Section
it: Sezione

en: All
it: Tutti

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Topic
it: Argomento

en: Apply
it: Applica

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Master
it: Principale
