Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Topic
jv: Topik

en: Asc
jv: Urut Maju
