Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Topic
kk: Тақырыпша
