Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
