Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Topic
ku: بابەت
