Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Topic
lv: Tēma

en: Apply
lv: Apstiprināt
