Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Topic
ne: विषय
