Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
