Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Reset
ru: Сбросить

en: Section
ru: Раздел

en: Layout
ru: Макет

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Topic
ru: Тема форума

en: Apply
ru: Применить

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
ru: Содержание ограничено до @limit символов, осталось: <strong>@remaining</strong>

en: Real-time SEO
ru: SEO в реальном времени
