Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Layout
sk: Rozloženie

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Topic
sk: Téma

en: Apply
sk: Použiť

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Asc
sk: Vzostupne
