Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Layout
sl: Postavitev

en: All
sl: Vsi

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Topic
sl: Tematika
