Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Topic
sq: Tema
