Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: All
te: అన్నీ

en: Topic
te: విషయం

en: Apply
te: ఆపాదించు
