Uber Publisher In-Depth (7.0.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Section
vi: Phần

en: Layout
vi: Bố cục

en: All
vi: Tất cả

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Media
vi: Phương tiện

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Topic
vi: Chủ đề

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
