Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Component
am: ምንዝር

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
