Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Component
eu: Osagaia

en: All
eu: Guztiak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
