Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Comments
fr: Commentaires

en: On
fr: Activé

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Component
fr: Composant

en: Components
fr: Composants

en: All
fr: Tout

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Content queue
fr: File d'attente du contenu

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Meta tags
fr: Balises meta

en: Most Viewed
fr: Les plus vus

en: Post to Twitter
fr: Poster sur Twitter

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Load More
fr: Afficher plus

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fr: Contenu limité à @limit caractères, restant : <strong>@remaining</strong>
