Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Component
hi: अंग

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: All
hi: सभी

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Content queue
hi: सामग्री कतार

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
