Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Component
id: Komponen

en: Components
id: Komponen

en: All
id: Semua

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
