Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Reset
ja: リセット

en: Section
ja: セクション

en: Component
ja: コンポーネント

en: Components
ja: コンポーネント

en: All
ja: すべて

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Meta tags
ja: メタタグ

en: Post to Twitter
ja: Twitterに投稿

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
