Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
