Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Comments
vi: Bình luận

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Section
vi: Phần

en: Component
vi: Thành phần

en: All
vi: Tất cả

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Most Viewed
vi: Xem nhiều nhất

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
