Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Component
ar: عنصر

en: Components
ar: المكونات

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Content queue
ar: طابور المحتوى

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
