Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (7.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Section
ca: Secció

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
